403 Forbidden


nginx

Kdo z vás ještě není rozhodnut a váhá s výběrem fitka, tak tedy dovolte mi podělit se s vámi o něco málo z mých postřehů.

Co říci o tomto člověku a službách, které nabízí? Eduard je zkušený trenér, ze kterého cítíte, že ho jeho práce baví a rozumí jí. Myslím, že to znamená, že vám nikdy neporadí špatně. Je otevřený, přímý a má smysl pro detail a přesnost. A to takový, že vám nedovolí provádět cviky nesprávně.. Navíc, komu vyhovuje při cvičení spíš více soukromí a osobní přístup, najde to vše právě zde.

Pokud jste rozhodnutí shodit pár přebytečných kil, zformovat postavu, či zlepšit zdravotní stav, věřte, že změna se nedostaví mávnutím kouzelného proutku a on tu dřinu za vás neodcvičí. Za to, jaký bude výsledek, vděčíte především sami sobě, nicméně je důležité mít dobrého učitele a tím Eda určitě je. Nabízí vám prostředky k dosažení svých cílů či přesvědčení a stává se vaším průvodcem do světa krásných a zdravých těl Bonusem je navíc přátelská atmosféra a pozitivní energie, kterou načerpáte v průběhu každé hodiny.

 

Trenér:

Petra je sympatická mladá žena, která je opravdový poctivý pracant. Výsledky v bodyform, kterých jsme dosáhli jsou viditelné a krok po kroku se blížíme k perfektní postavě. 

Dobrá práce Peti :)