Všeobecné

obchodní podmínky

upravující podmínky cvičení v soukromém fitness studiu jehož provozovatelem je:
Eduard Knoll, IČO: 41502906

 

Tréninkové hodiny s osobním trenérem

 • Přihlášení na cvičení je platné po zaplacení nejméně deseti tréninkových hodin.  Platí se na cvičební období vždy před zahájením prvního tréninku. Zaplacením tréninkových hodin mám vyjadřujete souhlas s pravidly fitness studia.

 • Máme pro Vás rezervovaný čas, který jsme si společně dříve dohodli. V tento čas se Vám budeme plně odborně věnovat. Trénovat budete v naší posilovně pod naším dozorem buď sami, nebo s dalším kolegou. Chápeme přitom, že může nastat situace, kdy nebudete moci  v tento domluvený čas přijít. Nastane-li taková situace, pošlete nám alespoň 24 hodin předem omluvu prostřednictvím sms, či zprávy na messenger. Pokud tuto lhůtu nestihnete nebo nám nedáte vědět vůbec, lekce bude zaplacena tak, jako by se skutečně konala. Snažíme se totiž náš čas využít co možná nejefektivněji, jen tak Vám můžeme poskytovat naše služby za ty nejlepší ceny. V případě včasné omluvy je vždy šance, že uvolněný termín nabídneme někomu jinému. Včasnou omluvou tak pomáháte nejen sobě, ale i někomu dalšímu, kdo nemohl příjít ve svůj stanovený termín a Váš uvolněný mu přišel vhod. Příště této možnosti využijete třeba i Vy.

 • Nevychozené tréninkové hodiny se nevrací.

 • Změna trenéra je vyhrazena, uskutečňuje se vyjímečně v případě nemoci či vyjímečné události.

 • Tréninkové hodiny jsou v ojedinělých případech přenosné po dohodě s daným trenérem.

 • Na vyčerpání 10 tréninkových hodin připadá období 2 měsíce. Dovolená, nemoc, pracovní cesta, se do 2. měsíčního období nezapočítává. Zbylé hodiny propadnou.

  Pravidla fitness studia

 • Pohyb po fitness studiu a v prostorách sounáležících (chodba, šatna) je na vlastní nebezpečí a trenér nenese za případný úraz žádnou odpovědnost.

 • Při cvičení jste pod dohledem profesionálního trenéra s požadovanou kvalifikací. Správná technika provedených cviků Vám bude předvedena. Trenér má za úkol Vás tuto techniku naučit a tím eliminovat případné zranění na minimum.

 • Individuální trénink probíhá v jednom nebo dvou lidech. V případě cvičení ve dvou se cvičí tzv. na střídačku. Jeden cvičí, druhý odpočívá.

 • Každý klient je povinen při cvičení pod sebe pokládat vlastní ručník.

 • Provozovatel prosí všechny klienty, aby dodržovali pořádek v šatnách, kuchyňce a společném WC.

 • Děkujeme za akceptování všeobecných podmínek, velice si vážíme si vaší přízně.
  Případné připomínky nám neváhejte sdělit.

 

 

 • Kam dál?

  Trénink pro začátečníky

  První polovinu kapitoly pro začátečníky bych rád věnoval lidem, kteří chtějí. Chtějí změnit své tělo k lepšímu.
  Ve druhé polovině pak konkrétní plán.
  První důležitý krok máte za sebou, tím bylo rozhodnutí stávající stav změnit.

   

  Trénink problematických partií

  Tento typ tréninku je zaměřený na ženy, co se rozhodly (záměrně nepíšu rozhodli, neboť následující tréninkový program je určen především pro ženy…) začít se zbavovat přebytečného tuku, možná vás následující řádky budou trochu inspirovat a poradí vám, jak na to…

   

  Trénink na redukci hmotnosti, úbytek tuku

  Trénink zaměřený na redukci tělesné hmotnosti je trénink přizpůsobený přáním klienta. Zpravidla to bývá trénink na hubnutí.

   

  Sportovní trénink

  Každý kdo sportuje, dosáhne v určitém čase maxima, které již nemůže sám překročit. Zde nastupujeme my, abychom klienta posunuli co možná nejdál.

   

  Dornova metoda

  Dornova metoda Dornova metoda je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních správných poloh.